logobalk
Naar de homepage

Door Claudia van Zanten   |  11 Juni 2009 - 14:10  | vier reacties | Stuur door

Op het HP/De Tijd-interview met CDA-politicus Rena Netjes eerder deze week zijn nogal wat reacties gekomen. Al-Yaqeen is met stomheid geslagen en beweert dat mevrouw Netjes leugens verkondigt. Wat heeft ze hierop te zeggen?

Mevrouw Netjes, heeft u tegen ons gelogen over uw interview met Al-Yaqeen?
“Dat zeggen zij, dat is hun reactie. Maar ik weet wat ik heb gezegd. Het is hun woord tegen het mijne. Ik heb je de waarheid verteld.”

Dus Al-Yaqeen heeft niet alleen het interview met u uit zijn verband gerukt, maar beschuldigt u nu ook onterecht van het verspreiden van leugens?
“Ik wil er niets meer over zeggen. Ik bewaar even stilte en wil voorlopig niet meer met de media praten. De bedreigingen worden steeds erger, ik krijg doodsbedreigingen, en ik heb vanochtend weer bij de politie gezeten. Ik hoop dat je dat begrijpt.”

Mevrouw Netjes, heeft u tegen ons gelogen over uw interview met Al-Yaqeen?
“Dat zeggen zij, dat is hun reactie. Maar ik weet wat ik heb gezegd. Het is hun woord tegen het mijne. Ik heb je de waarheid verteld.”

Dus Al-Yaqeen heeft niet alleen het interview met u uit zijn verband gerukt, maar beschuldigt u nu ook onterecht van het verspreiden van leugens?
“Ik wil er niets meer over zeggen. Ik bewaar even stilte en wil voorlopig niet meer met de media praten. De bedreigingen worden steeds erger, ik krijg doodsbedreigingen, en ik heb vanochtend weer bij de politie gezeten. Ik hoop dat je dat begrijpt.”

Het wordt tijd dat Al-Yaqeen de geluidsopname van het interview openbaar maakt. Dan valt Netjes waarschijnlijk voor de zoveelste keer door de mand.

Het zou overigens handig zijn als een journalist(e) Netjes eens vraagt waarom de NOS zo veel (opzettelijke) vertaalfouten maakt. Door bijvoorbeeld "Yahud Sharon" in "premier Sharon" te vertalen. Wordt dat gedaan om de rabiate jodenhaat van de Palestijnen enigszins te camoufleren? James (E-mail) - 11-06-’09 15:24

Het cda heeft de laatste jaren een wonderlijke kritiekloze rol gespeeld waar het om islamisme betreft. rick de bie (URL) - 11-06-’09 18:31

Doodsbedreigingen of een goede spindoctor? Frank Verhoef (E-mail) (URL) - 11-06-’09 22:38

Bedroevend te zien hoe iemand die vol goeie bedoelingen de politiek instapt, afgestraft wordt voor het minste wat verkeerd geinterpreteerd kan worden. Mevrouw Netjes stelt gewoon vast dat op interpersoonlijk vlak de contacten in het Midden Oosten warmer zijn, dat de familiebanden sterker zijn er een groter "wij-gevoel" is, een verschijnsel dat in het Westen een 50-tal jaar geleden ook bestond. Echter in de Westerse wereld zijn contacten wat onpersoonlijker geworden en door de rat-race is het individualisme op de voorgrond gekomen. Dan mag je toch wel zeggen dat het je opvalt dat de arabische wereld de hartelijkheid nog niet zo bekoeld is ? Om daar dan zo een drama in de pers van te maken, het lijkt wel alsof mevrouw Netjes' vinger op een zere plek is gelegd... Rafael Hellani - 12-06-’09 14:51



Reageren? Lees eerst even onze huisregels.



Persoonlijke info onthouden?
Kattebel
Verberg e-mail
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.

laatste reacties

gerelateerde berichten

laatste berichten

poll

De oppositiestrategie van de PvdA is realistisch, slim & helemaal zo gek nog niet.

of

Bekijk het pollarchief voor alle polls.

stuur dit artikel door

 

Stuur door aan vriend of bekende

 
 

Deze site is gebouwd door Two Kings en draait op PivotX