Buzz-top-3: De Bruijn, De Leeuw & Van der Sar
1. PETER DE BRUIJN (1969) - De filmrecensent van de NRC roeit keihard tegen de stroom in en brandt Quentin Tarantino's Inglourious Basterds volledig af. Waar de Volkskrant de geweldsexplosie 5 sterren toebedeelt - net als De Telegraaf - en het AD vier sterren weggeeft, heeft De Bruijn geen goed woord over voor de 'nihilistische kamikazeactie'.
2. PAUL DE LEEUW (1962) - Hij is de populairste tv-persoonlijkheid van Nederland, maar zijn eerste pogingen als producer - Waar Is Elvis?! en De Tafel van 5 mislukken. Nieuwe klap voor Daphne Bunskoek: De Leeuw schuift binnenkort aan bij Matthijs van Nieuwkerk in De Wereld Draait Door, dat op hetzelfde tijdstip wordt uitgezonden als De Tafel van 5.
3. EDWIN VAN DER SAR (1970) - Op zijn oude dag werd 'Sar' verkozen tot beste keeper van de Champions League. Koren op de molen van actiegroep vandersarnaarzuidafrika.nl.
Vorige week: 1. Johan Cruijff. 2. Arjen Lubach. 3. Martin Jol.

reacties