1. GERDA VERBURG (Zwammerdam, 1957) - De demissionaire minister liet 830.000 exemplaren drukken van de glossy GERDA, ter gelegenheid van het 75-jarige jubileum van het ministerie van Landbouw. Kosten: enkele tonnen.
2. MATTHIJS VAN NIEUWKERK (Amsterdam, 1960) - Tekende voor drie jaar bij bij de VARA. Binnenkort viert hij zijn eerste lustrum als DWDD-presentator.
3. ANDY VAN DER MEYDE (Arnhem, 1979) - De vleugelaanvaller/kooivechter/tatoeagekoning maakte gisterenavond zijn debuut voor Jong PSV. De fans zijn vooralsnog tegen zijn komst.
Vorige keer: 1. Louis van Gaal. 2. Altan Erdogan. 3. Rijkman Groenink.








en laat die ANDY VAN DER MEYDE, dat er tato staat op z'n been wil nog niet zeggen dat hij nooit z'n best zal doen. Jan Alleman - 09-03-’10 16:46
FEYENOORD
ROTTERDAM
HOOLIGANS jeroen h - 09-03-’10 16:57
Wordt met deze constarering het domein van de lasterlijke smaad betreden, gaat het hier om een nuchtere en zakelijke constatering vallend binnen de vrijheid van meningsuiting, of maak ik mezelf schuldig aan nog net of niet meer toelaatbare scherts?
De foto's van de rundachtige G. zijn dusdanig schokkend dat het niet mee zal vallen hier eenduidig uitsluitsel over kan geven... a.doorgeest (E-mail) - 10-03-’10 16:44