Buzz-top-3: Mat Herben, David Cameron & Mark Rutte
1. MAT HERBEN (Den Haag, 1952) - Hij sleept BNN voor het gerecht wegens smaad, zo schrijft het AD vanochtend. Aanleiding is de documentaire over de moord op Pim Fortuyn van die omroep, waarin hij wordt neergezet als 'een mol van Defensie'. De oud-LPF'er: "Die hele uitzending was een aaneenschakeling van geruchten en beweringen die volstrekt uit de lucht zijn gegrepen."
2. DAVID CAMERON (Londen, 1966) - Zijn Conservatieve Partij kwam als grootste uit de bus bij de Britse verkiezingen, maar behaalde geen absolute meerderheid. Dat betekent dat het initiatief voor het vormen van een nieuwe regering ligt bij Labour-voorman en huidig premier Gordon Brown.
3. MARK RUTTE (Den Haag, 1967) - Zijn partij doet het verrassend goed in de peilingen. Volgens Maurice de Hond staat de VVD nu op 33 zetels, net als de PvdA. Wordt Rutte de eerste VVD'er die het schopt tot minister-president van Nederland?
Vorige keer: 1. Hans van Baalen. 2. Gordon Brown. 3. Roger Vangheluwe.

reacties