/Mijn HP de Tijd
Ja, ik ontvang graag de nieuwsbrief van HP/De Tijd die mij attent maakt op het laatste nieuws op de site en speciale aanbiedingen voor lezers.
Vul de onderstaande velden in en klik op registreren
Stap 2: Controleer onderstaande gegevens en vul ze eventueel aan. Klik vervolgens op registreren.
/Mijn HP de Tijd
Vul in onderstaand formulier uw e-mailadres in.
Per e-mail zal een link verzonden worden.
Wanneer u op deze link klikt kunt u een nieuw wachtwoord aanmaken.
/Mijn HP de Tijd
Waarschijnlijk is er iets mis gegaan. Onze excuses voor het ongemak.
Vul uw e-mailadres in om de bevestigingsmail nogmaals te versturen.
/Politiek
14 mei 2010
door bas paternotte
12
Jack de Vries wat ben je toch een ongelofelijke minkukel. Voor mij ben je een echte vertegenwoordiger van het CDA, nog vlees nog vis. Alles toedekken en zondags zuinig een duitje in het zakje doen.
Bij het CDA kunnen ze aan de campagne, de Vries werd zwaar overschat met zijn doorzichtige trukjes, ook zijn getreuzel de afgelopen dagen doet amateuristisch aan
..Van Middelkoop houdt er ook een vriendin op na…van zijn departement en Verhagen doet het met zijn PA (ook een blondie) waarom mogen die heren wel blijven zitten ?
Of is er een dealtje gesloten tussen de gents ?
Het ga je goed Jack.
We zien je terug als bankbestuurder, omroepvoorzitter, consultant-in-algemene-dienst of docent levensstijl.
Deze enge hypocriete egotripper krijgt ook nog eens wachtgeld!!!!!! De wereld gaat ten onder aan dit soort politici, helaas zijn er teveel van dit soort enge mannekes.
Goeie staatssecretaris geweest. Fout gemaakt, conclusies getrokken.. Eigenlijk vrij weinig op af te dingen toch?.
Een wijs besluit onder deze omstandigheden, Jack. Het ga je goed!
Wat heeft die man nou eigenlijk helemaal verkeerd gedaan?
Jammer dat hij weg gaat als staatssecretaris. Hij was een van de betere. Laat alleen maar zien daat ook een staatssecretaris een mens is toch?
Daar gaat de droom van Rechts NL.
PVV daalt, de CDA daalt alleen de VVD stijgt.
nog tijdelijk.
Op naar de Linkse coalitie.
Volgens de militaire vakbondsman was Jack een waardeloze staatssecretaris. Alleen bezig met persoonlijke PR, geen hart voor de mannen en vrouwen op de werkvloer.
Behalve eentje dan.
Jack de Vries was chantabel door zijn affaire met een ondergeschikte en heeft niet het Defensieprotocol gevolgd. Pijnlijke privékwestie.
Losse normen en waarden passen een prominente CDA spindoctor niet.
Einde oefening voor Jack.
De morele normen en waarden van Jack: oorlog voeren met G20 oogmerk, op kosten van de belastingbetaler en risico van Jan soldaat en Afghaanse burgers vind ik zowiezo dieptriest.