‘Hans Teeuwen oefende weken op confrontatie met Meiden van Halal’


Opmerkelijke ontboezeming van Gijs van de Westelaken in Nieuwe Revu. Hij vertelt over Hans Teeuwens bezoek aan De Meiden van Halal in 2007, waarin de cabaretier de meiden losjes belachelijk maakte. Tenminste, zo léék het. “Hans zat er al weken voorafgaand aan dat programma aan dat programma op te oefenen,” zegt Van de Westelaken.

“Alle verschillende mogelijke gespreksscenario’s heeft hij bekeken,” gaat de vriend-van verder. “Vervolgens heeft hij zijn stellingen keeer op keer getoetst op mij en anderen.”

<iframe title=”YouTube video player” width=”410″ height=”250″ src=”http://www.youtube.com/embed/JcCOktdsz-0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

De meiden keken er later ontspannen op terug aan tafel bij Matthijs van Nieuwkerk. Ze vonden niet dat ze hadden ‘verloren’. Teeuwen zag het anders: “Er was een broeierige, seksuele spanning.”

7 reacties op “‘Hans Teeuwen oefende weken op confrontatie met Meiden van Halal’

  1. Richard

    Hans -1. Die nieuwe show hoef ik ook niet te zien.

  2. anja

    Wat is er mis met een goede voorbereiding?

  3. hjk

    De meiden van halal hebben hun hele leven kunnen oefenen om die achterlijke islam als iets waardevols te kunnen verkopen.
    Stront als een ijsje te kunnen verkopen, je moet er op zijn minst een gehersenspoelde gek voor zijn.

  4. hjk

    @ Richard – 11-03-’11 10:42

    Rachid jij misschien niet maar iedereen anders wel.

    Wanneer komt Teeuwen weer eens op de buis en in de theaters?

  5. Jet

    Hadden de meiden van halal zich ook zo beledigt gevoeld als Najib Ahmali de grappen had gemaakt?
    Al kijk ik liever naar Najib of Guido Weijers.

  6. Johanna

    Natuurlijk is hij niet zonder voorbereiding op komen dagen. Hij is geen een of andere prutser in de marge. Ook de meiden van Halal wisten wie ze binnen haalden. Ben niet echt een Teeuwenfan maar dit was echt super! Houd er wel van als mensen (incluis mijzelve) een spiegel voor wordt gehouden.

  7. EVA Amsterdan

    De hoofddoekbrigade droop af…..en heel Nederland denkt er ook zo over. TOP!