“Laten we onze Waardebril nou eens opzetten.” Zo eindigde gisteren een dramatische brief (PDF) van de Angolese asielzoeker Mauro Manuel aan de Tweede Kamer. Een ‘waardebril’, niet echt de taal van een 18-jarige jongen. De brief werd verspreid door het ANP en al snel overgenomen. Ook de Volkskrant drukte hem vanmorgen in zijn geheel af.
Het ANP verspreidde de brief gisteren om 14:42 uur. Powned-journalist Thijs Wolters rook al snel onraad vanwege de bizarre laatste zin over de ‘waardebril’. Het Algemeen Dagblad wist vanmorgen te melden dat de brief van een ‘onafhankelijk tekstschrijver’ komt.
Het ANP zit ondertussen met de kwestie in de maag. Volgens hoofdredacteur Marcel van Lingen komt de brief bij Defence for Children vandaan, de organisatie die Mauro begeleidt. Mauro zelf zegt in het Algemeen Dagblad vanochtend dat hij niet bij het schrijven van de brief betrokken was. Desondanks hield Defence for Children vanochtend tegenover Van Lingen vol dat de tekst van Mauro afkomstig is.
Hoofdredacteur Van Lingen zegt tegen Powned dat hij geen goed gevoel heeft overgehouden aan de manier waarop Defence for Children met de kwestie Mauro omgaat.
De Tweede Kamer gaat vanmiddag vermoedelijk in debat over de kwestie Mauro. Bij het CDA lijken de neuzen inmiddels dezelfde kant op te staan: wat de christen-democraten betreft mag hij zijn studievisum in Nederland afwachten. Het spektakel in de Tweede Kamer barst na het Vragenuurtje – rond 15:00 uur – vermoedelijk los. Dat volgt u natuurlijk via Politiek24.
Wanneer een eigen talkshow ??
Instinken? Denk het niet. Bewust liegen en bedriegen. Het gaat al sinds de aanstelling van deze coalitie over niets anders. Wilders/PVV is hun enige referentie want van zichzelf hebben ze niks.De hele media in Nederland is een zooitje. Je mag blij zijn met enige opbjectieve berichtgeving. Ja, ook het HP heeft te vaak een ongenuanceerd zuurgraatje door op alle Wildersslakken zout te leggen. Niet doen HP. Laat dat aan die gekunstelde pro Volkskrant journaille over. Of Joop, dan weet je al dat je wordt bedonderd. Ons Nederlands peil wordt, ook in uw krant, afgemeten aan het niveau van Yvon Jaspers met haar geleuterde verontwaardiging.Ze heeft mij niets mede te delen in ieder geval. Wat zit men daar te doen in de 2e Kamer? Is er nog een voorzitter die eens zegt waar het op staat? Het lijkt wel een consultatiebureau voor moeileijke gevallen. Leers? Die zou moeten weigeren om te komen praten over zaken die zo’n kamer helemaal niet aan gaat. Je kunt uit de berichtgeving van het ANP over die rare brief wel opmaken hoe daar de vork in de steel zit. Het is niet de eerste keer dat ze dit doen. Het journaille is doordrenkt van luizen en teken.
Geloofd U dat zelf Heer Paternotte.
Dat de media meende dat Mauro die brief zelf geschreven had.
Ik in elk geval niet, ik ging ervan uit dat inderdaad een tekstschrijver advocaat of wie ook die brief geschreven had.
Kijk dat Rechts Nederland dat niet leuk vind en eventuale schade tracht te beperken dat snap ik nog wel.
De Volkskrant en anderen die graag willen dat de jongen blijft, die proberen om nog een zieltje voor blijven te winnen.
Dus die Powned spreekbuis hoefde geen onraad te ruiken om in het geweer te komen.
Gewoon die Linksen onderuit halen.
In opdracht van de Telegraaf.
Daar zijn die al mee bezig zo vanaf 1949/50 daaromtrent.
Job Cohen is een lul en Drees deugde ook niet en alle andere PvdAers die daar tussen zitten.
@MENE TEKEL
Wordt je zelf niet onderhand doodmoe van je eigen tirades?
Heb je echt niets beter te doen? We weten inmiddels wel dat je een hekel hebt aan alles wat (in jouw ogen) links is en dat Geert voor jou de grote verlosser is. En dat iedere kritiek op jouw grote verlosser wordt afgebrand omdat er in jouw ogen maar 1 gelijk is.
Heb jij geen baan waar jij je tijd aan kan besteden?
Mene Tekel chapeau!
Trouwens wat moet Defence for Children met een volwassen vent van 18 jaar ?
De subsidieslurpers willen de status quo natuurlijk in standhouden
Net als die ruifeters in Hilversum !
Ze willen deze regering om zeep helpen ,omdat er aan hun
Bevoorrechte positie wordt getrokken
Allemaal krokdillentranen ,