En deze actie is nog maar een opmaat, want het EK en de Olympische Spelen staan voor de deur. De succesvolle actie van Albert Heijn met het vorige EK leverde ze 31 miljoen meer omzet op. Dat is substantieel, zeker nu het weer prijzenoorlog is. Wat de zomeractie van Albert Heijn overigens gaat worden blijft, als ware het een lancering van Apple producten, tot het laatste moment geheim.
Met de mini’s-producten kunt u nu overigens behoorlijk cashen op Marktplaats. En heeft u nog meer van die AH-meuk thuisliggen, hieronder een actueel lijstje van wat er op de markt voor gevraagd wordt voor de goodies (want ook u moet in deze economische tijden op de kleintjes letten):
1. Mini’s: tot 50 euro per stuk 2. Muppets: 7 euro per stuk 3. Welpies: 5,50 euro per stuk 4. Voetbalpuzzel: 5 euro per stuk 5. Disney Figuren: 5 euro per stuk 6. Hamsters: 4 euro per stuk 7. Voetbalplaatjes: 0,11 euro per plaatje 8. Superdieren: 0,10 euro per kaartje


