
De Foute Jongens over de teloorgang van D66
Ach, wat is er nog over van de erfenis van H.A.F.M.O. van Mierlo? Zijn partij D66 is geen schim meer van haar vroegere zelf, menen de Foute Jongens.
Rob: U moet iets voor mij duiden, mijnheer Van Amerongen. Onlangs hoorde ik u tijdens een interview voor de podcastserie Het verhaal van Monique Huijdink verklaren dat u zich vroeger vooral om opportunistische redenen tot links aangetrokken voelde. Om het in uw eigen woorden te zeggen (zelf zou ik dergelijke taal niet over mijn lippen krijgen): u wilde neuken en linkse meisjes waren daar nu eenmaal sneller toe bereid. U wilde erbij horen. Weet u dat ik weiger dat te geloven? Als ik u nu zou moeten karakteriseren, zou ik zeggen dat u juist nergens bij wilt horen.
Abboneer op een lidmaadschap

Hoe sympathiek!
Dit artikel krijg je van HP/De Tijd cadeau. Om ons te steunen en meer artikelen van en uit HP/De Tijd te lezen, word je vanaf slechts vier euro per maand lid in minder dan een minuut. Voor dat luttele bedrag lees je ook alle stukken uit het maandelijkse magazine digitaal.
Kies een lidmaatschapHet hele artikel leest u op Blendle.
Bent u geïnteresseerd in meer artikelen van HP/De Tijd? Lees ze hier op onze gloednieuwe app.