Leven

Bier, orgasmes en geluk: zes machines om blij van te worden

De deeltjesversneller waarmee het mysterieuze higgs-deeltje lijkt te zijn gevonden kostte 7,8 miljard euro. Maar ook voor minder worden er machines gebouwd die tot de verbeelding spreken. Kijk maar.

04/07 | 2012
door Mark Traa
archief HP/De Tijd

De allesvernietiger

Hier kunnen mannen dus úren naar kijken: een machine die complete motorblokken verzwelgt alsof het luciferhoutjes zijn. En dan dat geluid ook, héérlijk gewoon.

De geluksmachine

Goed, het is een reclame-actie, maar stel je toch eens voor dat er zo’n apparaat bestond?

De biertapmachine

Zo’n apparaat waar je héél lang naar kunt kijken en waarvan je dan nóg niet begrijpt hoe het kan werken.

De orgasmemachine

We lezen: ‘De Rock Box is een monster met zes versnellingen tussen je benen.’ Het krachtigste seksspeeltje ter wereld zou niet misstaan in een gereedschapsschuur.

De bomenzaagmachine

Nog zo’n mannending. Als er een avondvullende versie was, zou het een kijkcijferhit worden.

De apportmachine

Ideaal voor wie overdag werkt en de hond alleen thuis moet laten. De apportmachine vermindert uw schuldgevoel en houdt uw teckel slank.