Ein-de-lijk: een boek spe-ci-aal voor Henk & In-grid

Ein-de-lijk: een boek spe-ci-aal voor Henk & In-grid, u weet wel, die PVV-stem-mers. Uit-ge-ve-rij Bert Bakker raadt de hard-wer-ken-de hui-zen-be-zit-ters met twee kin-de-ren aan de nieu-we ver-sie van De schijn-é-li-te van de val-se mun-ters van Mar-tin Bos-ma te ko-pen. Wat zijn de ver-schi-len met de e-di-tie van vo-rig jaar?

(Lees verder onder de omslag.)

“Al-leen de prijs,” zegt Ro-nit Pa-la-che van de uit-ge-ve-rij. “Het boek kost een tien-tje in plaats van 19,95 eu-ro.” Ze be-zweert dat er geen aan-pas-singen zijn ge-maakt voor Henk & In-grid.

Zelf schreef Bos-ma er-o-ver in zijn NRC-co-lumn: “On-langs meld-de zich een pa-tri-ot-ti-sche on-der-ne-mer die vindt dat u als NRC-le-zer hoog-no-dig moet ken-nis-ma-ken met mijn boek De schijn-é-li-te van de val-se mun-ters. Zijn gul-le do-na-tie maakt een flin-ke prijs-ver-la-ging mo-ge-lijk. Spe-ci-aal voor u is er daar-om nu de Henk en In-grid-e-di-tie van mijn boek: slechts tien eu-ro.”

8 reacties op “Ein-de-lijk: een boek spe-ci-aal voor Henk & In-grid

  1. Dirk Ko-len-bran-der

    L-O-L!

  2. A.V..

    In-fan-tie-le school-krant ob-ses-sies!!

  3. A.V.

    En zo he-le-maal het ni-ve-au HP!!

  4. shuri

    Toch handig die link naar de NRC-column van Bosma. Dan dient HP tenminste nog ergens voor.

  5. leo

    Houw nou eens sop met die demoniliesering!

  6. Jet

    Wow de PVV is se-cu-lier, zegt me-neer Bosma.
    wow de fi-nan-cier NOT
    Doen Henk en Ingrid dat wel be-grij-pen.
    Dat A-me-ri-kaans con-ser-va-tief erg chris-te-lijk is?

    Hij heeft een mooi sprookjesboek geschreven, nou maar hopen dat de kids van Henk en Ingrid kunnen lezen EN verstand hebben.

  7. Fred Immers-Tevens

    Fijn, een ordinaire boekpromo en dan ook nog eens onleesbaar. Hulde!

  8. A3

    Al die “slimme” commentaren zullen veranderen zodra dit zeer verhelderende boek is gelezen.
    Dan is pas duidelijk hoe wij als Nederlanders door met name de linkse baantjesjagers jarenlang voorgelogen zijn.