Spring naar de content

De nieuwe PVV-gezichten: leraren, een atleet en een amazone

De kandidatenlijst van de PVV is vandaag bekendgemaakt. Wie staan er allemaal op de lijst voor de Tweede Kamer-verkiezingen van 9 juni? Leraren Duits, een recordhouder hordelopen en een amazone: een overzicht van de nieuwe generatie PVV’ers.

Gepubliceerd op: Geplaatst in de volgende categorieën:
Geschreven door: Redactie

Abboneer op een lidmaadschap

Hoe sympathiek!

Dit artikel krijg je van HP/De Tijd cadeau. Om ons te steunen en meer artikelen van en uit HP/De Tijd te lezen, word je vanaf slechts vier euro per maand lid in minder dan een minuut. Voor dat luttele bedrag lees je ook alle stukken uit het maandelijkse magazine digitaal.

Kies een lidmaatschap

DE HORDELOPER. Excuusallochtoon en recordhouder horden James Sharpe ([[popup file=”2010-04/jamessharpe.png” description=”nr. 23″ align=”inline” ]]). Begrijpt niet waarom allochtonen ‘hindernissen niet nemen’.

DE AMAZONE. Hoogste nieuwkomer Lilian Helder ([[popup file=”2010-04/lilianhelder.png” description=”nr. 3″ align=”inline” ]]) houdt enorm van paardrijden. “Het rijden van dressuurwedstrijden vereist dagelijkse training.”

DE LERAAR DUITS (1). Pascal Romeijn ([[popup file=”2010-04/pascalromeijn.png” description=”nr. 40″ align=”inline” ]]) doceert Duits en studeerde islamologie. Maakt zich zorgen over de ‘overbodige service en luxe’ in gevangenissen.

HET VOORMALIGE VVD-RAADSLID. Joram van Klaveren ([[popup file=”2010-04/joramvanklaveren.png” description=”nr. 18″ align=”inline” ]]) was gemeenteraadslid voor de VVD in Almere en was stagiair bij het partijbureau van de ChristenUnie. Spierbundel. Medewerker van Martin Bosma. Heeft godsdienstwetenschappen gestudeerd.

DE SCHATKISTBEWAKER. Johan Driessen ([[popup file=”2010-04/johandriessen_copy1.png” description=”nr. 16″ align=”inline” ]]), vertrouweling van Geert Wilders. Beheert het geld en praat weinig over zijn privé-leven. Gaat ook altijd mee met reizen naar Amerika.

DE DEMONSTRANT. Willie Dille ([[popup file=”2010-04/williedille_copy1.png” description=”nr. 20″ align=”inline” ]]) staat graag op de barricaden voor de vrijheid van meningsuiting. Is momenteel PVV-gemeenteraadslid in Den Haag.

HET SNOEPJE. Marjolein van der Waal ([[popup file=”2010-04/marjolein.png” description=”nr. 41″ align=”inline” ]]) is jurist. Gaat uit met PVV-Europarlementariër Daniel van der Stoep. Werkt momenteel voor de PVV-Kamerfractie.

DE MAJOOR. Marcial Hernandez ([[popup file=”2010-04/marcialhernandez.png” description=”nr. 19″ align=”inline” ]]) is majoor bij de Koninklijke Landmacht. “De mensen in uniform verdienen onze waardering.”

DE HOMO-ACTIVIST. Olav Spierings ([[popup file=”2010-04/olavspierings.png” description=”nr. 31″ align=”inline” ]]) is bijna afgestudeerd tandarts. Zet zich in voor vrouwen- en homorechten. “Homo’s moeten weer veilig over straat kunnen.”

DE LERAAR DUITS (2). Alexander Kops ([[popup file=”2010-04/alexanderkops.png” description=”nr. 29″ align=”inline” ]]) doceert Duits. Studeerde islamologie. Maakt zich zorgen over de islamisering van ons land.

DE GROTE AFWEZIGE. Jonge ex-moslim Ehsan Jami flirtte openlijk met de PVV. Was vroeger gemeenteraadslid voor de PvdA. Staat uiteindelijk toch niet op de kandidatenlijst.